Dil Seçimi

Paket Bitiş Tarihi
30 Haziran 2022
Tur Türü
Medikal Turizm
Estetik ve Plastik Cerrahi
Poliklinik
Estetik ve Plastik Cerrahi
Şehir
İstanbul

Yaşın ilerlemesine bağlı olarak yüzde meydana gelen deformasyonların giderilmesi de yaştan bağımsız olarak kişinin yüz harmonisini bozan özelliklere sahip organların şekillendirilmesi de yüz estetiği operasyonları ile mümkündür.

yuz-estetigi

Sağlık Rehberi

Yüze yapılan ameliyatlı estetik operasyonlar

Yüz bölgesi yaşlanma belirtilerinin ilk ve en belirgin olarak ortaya çıktığı vücut bölümlerinin başında gelmektedir. Yaşın ilerlemesine bağlı olarak yüzde meydana gelen deformasyonların giderilmesi de yaştan bağımsız olarak kişinin yüz harmonisini bozan özelliklere sahip organların şekillendirilmesi de yüz estetiği operasyonları ile mümkündür.

Yüz estetiği Plastik Cerrahi bölümünün alt dallarından biri olarak rahatsızlık duyulan ve kişide estetik kaygı yaratan yüz bölgelerinin, kişiye en çok yakışacak ve doğal bir görünüm sağlayacak şekilde değiştirilmesini hedefler. Yüz estetiği ameliyatları yüzdeki tek bir kısma da yüzün geneline de uygulanabilir.

Üst Yüz Germe Ameliyatı

Alın ve kaşların dahil olduğu üst yüz bölgesinde gerçekleştirilen yüz germe ameliyatıdır. Bu operasyon dahilinde derinleşmiş alın çizgilerinin ortadan kaldırılması, düşmüş kaşların yeniden konumlandırılması ve böylece sarkan üst göz kapaklarının da kaldırılarak zamanın izlerinin silinmesi amaçlanır.

Orta Yüz Germe Ameliyatı

Yanak germe olarak da adlandırılabilen orta yüz germe estetiği kapsamında ağzın üst bölgesi ile gözler arasındaki kısım hedeflenir. Orta yüz germe ameliyatı sırasında alın ya da çene bölgelerine müdahale edilmez. Tüm yüze müdahale edildiği takdirde operasyon tam yüz germe ameliyatı olarak adlandırılır.

Orta yüz germe ameliyatı yaklaşık 2 saatte genel anestezi altında gerçekleştirilir. Operasyon sonrası yanak bölgesinde toparlanma ve hastada gençleşme elde edilebilir.

Alt Yüz Germe Ameliyatı (Mini Yüz Germe)

Yüzün alt kısmına; çene hattına ve boyuna odaklanan, bölgedeki sarkmış cildin çıkarılıp dokuların onarıldığı yüz germe ameliyatı tekniği “alt yüz germe” veya mini yüz germe olarak adlandırılır.

Geleneksel tam yüz germe ameliyatına oranla daha az kesinin atıldığı bu operasyon erken yaşlanma belirtilerine sahip kadın ve erkekler için ideal bir seçenek olarak ön plana çıkar. Tek başına ya da diğer yüz estetiği operasyonları ile kombine edilebileceği gibi ameliyatsız yüz estetiği uygulamaları ile de eş zamanlı yapılabilir.

Yüze Yapılan Ameliyatsız Estetik Operasyonlar

Yüz estetiği, hem ameliyatlarla hem de medikal uygulamalarla gerçekleştirilebilir. Hasta seçiminin önem kazandığı planlama aşamasında hastaların beklentileri de cilt yapıları ve ihtiyaçları da doğru şekilde analiz edildiğinde medikal uygulamalarla başarılı sonuçların elde edilmesi mümkündür.

Lokal anestezi altında gerçekleştirilebilen ve minimal invaziv müdahale kapsamına giren ameliyatsız yüz estetiği uygulamaları ile dudaklara ve elmacık kemiklerine hacim kazandırılabilir, kaş kaldırma ve badem göz estetiği yapılabilir, yüz konturu ve çene hattı belirginleştirilebilir, ince kırışıklıklar giderilebilir ve ciltte derinlemesine bir yenilenme başlatılarak yaşlanmaya bağlı cilt kusurlarında iyileşme elde edilmesi mümkün olabilir.

Ameliyatsız yüz estetiği uygulamaları yüz estetiği ameliyatları ile birlikte kombine olarak ya da tek başlarına uygulanabilir.

The Green Park Hotel

Konaklama Galerisi
Yüz Estetiği 0
Toplam Ücret 0
Net Ücret 0
içerik çekilecek

Paket Etiketleri

WhatsApp'tan Ulaş
Viber'den Ulaş
Telegram'dan Ulaş
Snapchat'den Ulaş
WhatsApp'tan Ulaş