Dil Seçimi

Paket Bitiş Tarihi
23 Haziran 2022
Tur Türü
Medikal Turizm
Estetik ve Plastik Cerrahi
Poliklinik
Estetik ve Plastik Cerrahi
Şehir
İstanbul

Botoks belirli süreyle kalıcılığını koruyan bir işlem olduğundan düzenli aralıklarla tekrarlanmalıdır.

sakak-germe

Sağlık Rehberi

Şakak germe neden yapılır?

Yaş almaya bağlı olarak cildin elastikiyetini kaybetmesi başta yüz bölgesinde olmak üzere vücut genelinde kırışıklıklar ve sarkmalar oluşmasına neden olur. Alın ve kaş bölgesi genellikle yüzde yaşlanma belirtilerinin belirginleşmeye başladığı ilk yerdir.

Botoks ile Şakak Germe

Botoks şakak germede uygulanan cerrahi olmayan yöntemlerden biridir. Botoks enjeksiyonu ile hem alındaki hem üst yüz bölgesinde oluşan kırışıklıklar ve düşüklükler giderilebilir. Bu sayede yer çekiminin etkisine bağlı olarak meydana gelen çizgilerle doku ve kasların bozulan dengelerinin de giderilmesi söz konusu olabilir.

Kısa sürede tamamlanan üstelik ağrısız ve acısız bir işlem olan botoks enjeksiyonu sırasında çok derinleşmemiş çizgiler ve çukurluklar uygulama sonunda kendilerini toparlamaya başlar. Kaşların daha yukarıda bir görünüm alması sağlanır.

Botoks belirli süreyle kalıcılığını koruyan bir işlem olduğundan düzenli aralıklarla tekrarlanmalıdır. Bunun sonucunda alın  ve şakak bölgesinde elde edilen düzgün kırışıksız görünüm ile kaşların kalkık görünümünün kalıcılığının korunması mümkün olur.

The Green Park Hotel

Konaklama Galerisi
Toplam Ücret 0
Net Ücret 0
içerik çekilecek

Paket Etiketleri

WhatsApp'tan Ulaş
Viber'den Ulaş
Telegram'dan Ulaş
Snapchat'den Ulaş
WhatsApp'tan Ulaş