Dil Seçimi

Paket Bitiş Tarihi
31 Mayıs 2022
Tur Türü
Medikal Turizm
Estetik ve Plastik Cerrahi
Poliklinik
Estetik ve Plastik Cerrahi
Şehir
İstanbul

Popo dikleştirme ya da popo kaldırma, kalçaların görünümünün iyileştirilmesi için sıklıkla uygulanan kozmetik bir cerrahi işlemdir.

popo-diklestirme-ve-germe

Sağlık Rehberi

Yaş alma ile birlikte cilt gevşer ve değişir. Ek olarak güneş ışınlarının zararlı etkisi, kilodaki dalgalanmalar ve genetik etkenler cilt elastikiyetinin zayıflamasına neden olabilir. Buna bağlı olarak kalçalarda ve vücudun diğer bölümlerinde sarkmalar oluşabilir.

Popo dikleştirme ya da popo kaldırma, kalçaların görünümünün iyileştirilmesi için sıklıkla uygulanan kozmetik bir cerrahi işlemdir. Popo dikleştirme estetiği ameliyatı; karın, kasık, uyluk şekillendirme işlemlerinin bir parçası olarak yapılabilir. Popo dikleştirme tek başına kalçaya hacim kazandırmaz.

Bazı durumlarda popo kaldırma işlemi, kalçaların şeklinin ya da boyutunun implantlarla ya da yağ greftleriyle değiştirilmesine yönelik bir popo büyütme prosedürü ile birleştirilebilir.

Popo kaldırma işlemi esnasında alt sırt boyunca bir kesi yapılır. Kesi altındaki fazla deri yukarı çekilerek kalçalar kaldırılır. Daha sonra kalçadaki fazla yağ ve deri alınır. Kalan cilt, daha formda bir görünüm oluşturmak için yeniden şekillendirilir. Popo dikleştirme estetiği ameliyatı;

  • Önemli ölçüde kilo veren ve kilosu en az 6-12 ay sabit kalan,
  • Fazla kilolu olmasına rağmen fiziksel aktivite ve diyet ile yeterince kilo veremeyen,
  • Normal kiloda olmasına rağmen alt bedeninin görünümünde çarpıcı bir iyileşme elde etmek isteyen,
  • Normal kiloda olan ancak yaş almaya bağlı elastikiyet kaybı nedeniyle liposuction sonrası cildinde gevşemeler ve sarkmalar oluşan kişilere uygulanabilir.

The Green Park Hotel

Konaklama Galerisi
Toplam Ücret 0
Net Ücret 0
içerik çekilecek

Paket Etiketleri

WhatsApp'tan Ulaş
Viber'den Ulaş
Telegram'dan Ulaş
Snapchat'den Ulaş
WhatsApp'tan Ulaş