Dil Seçimi

Paket Bitiş Tarihi
31 Mart 2022
Tur Türü
Medikal Turizm
Estetik ve Plastik Cerrahi
Poliklinik
Estetik ve Plastik Cerrahi
Şehir
İstanbul

Ameliyat öncesinde sizinle ilk görüşmemizde ayrıntılı meme muayeneniz ve ölçümleriniz yapılarak istenilen meme boyutu kararlaştırılır.

meme-buyutme-gogus-buyutme

Sağlık Rehberi

Meme Büyütme Ameliyatı Kimlere Yapılabilir?

Küçük ya da orta büyüklükte meme hacmine sahip, doğum sonrası süt verme ile memelerin içinin boşalmasından şikayetçi ya da Meme asimetrisi  olan kişiler için ideal bir ameliyattır.

Meme Büyütme Ameliyatı Hangi Yaşlarda Yapılabilir?

Kural olarak memelerin gelişimini tamamlaması beklediğimiz bu ameliyatlar özel durumlar dışında 18 yaş öncesinde yapılmaz.

Meme Büyütme Ameliyatı Öncesi

Ameliyat öncesinde sizinle ilk görüşmemizde ayrıntılı meme muayeneniz ve ölçümleriniz yapılarak istenilen meme boyutu kararlaştırılır. Ameliyatınızdan  önce yaşınıza ve aile öykünüze göre  mamografi/meme USG çekilmesi  gereklidir. Memeye yapılan işlem öncesinde elimizde temel bir radyolojik görüntü olması sonraki takipler açısından önem arz eder. Ameliyatınızın üzerinden 1 yıl geçtiğinde mamografi/meme USG tekrarlanır.

Meme Büyütme Ameliyatı ve Sonrası

Ameliyatınız genel anestezi altinda yapılır ve yaklaşık 1.5-2 saat sürer. Ameliyat sonunda 12 saat sonra çıkarılmak üzere meme giriş yerinden kan toplayan hortumlar(dren) yerleştirilir ve sütyeniniz giydirilir. Meme büyütme ameliyatı sonrası  ağrı kesicilerle kontrol altına alınabilen orta şiddette ağrılarınız olur.Hastanede kalış süreniz 1 gündür. 3 gün sonra duş alabilir, 1 hafta sonra işinize dönebilir, uçağa binebilir, yürüyüş gibi hafif sportif aktivitelere başlayabilirsiniz.

Meme Büyütme Ameliyatı Sonrası Emzirme

Yapılan araştırmalar bu ameliyatım emzirme üzerinde herhangi bir etkisi olmadığını göstermektedir.

The Green Park Hotel

Konaklama Galerisi
Meme Büyütme ( Göğüs Büyütme ) 0
Toplam Ücret 0
Net Ücret 0
içerik çekilecek

Paket Etiketleri

WhatsApp'tan Ulaş
Viber'den Ulaş
Telegram'dan Ulaş
Snapchat'den Ulaş
WhatsApp'tan Ulaş