Dil Seçimi

Paket Bitiş Tarihi
20 Temmuz 2022
Tur Türü
Medikal Turizm
Ağız ve Diş Sağlığı
Poliklinik
Ağız ve Diş Sağlığı
Şehir
İstanbul

İstanbul'da 7 gece konaklama Tüm VIP Özel Transferler: Havaalanı / Otel / Klinik - Hastane Çeviri ve lojistik hizmetler için kişisel asistan Diş hekimi ile ameliyat öncesi kontrol ve konsültasyonlar Tıbbi testler ve kapsamlı muayeneler Zirkonyum malzeme Ameliyat sonrası kontrol Zirkonyum kuronlar için ömür boyu garanti.

hollywood-smile-promosyonu

Sağlık Rehberi

Ağız ve Diş Sağlığı İçin Neden Mkmedicare Tercih Edilmeli?

Mkmedicare sağlık hizmetleri aracı kurumu olarak tecrübeli profesyonel uzman kadroları ile Ağız ve Diş Sağlığı hizmeti veren bir çok saygın kliniğin temsilciliğini yürütmektedir. Hastalarımızın en iyi hizmeti alabilmesi için en az 3 kurumdan teklif almakta ve yine en az 3 farklı hekimin konsultasyonuna göre hastaların ihtiyacına yönelik tedavi planının oluşturulmasına özen göstermektedir. En iyi hizmeti en uygun fiyata almayı şiar edinmiş MK Medicare hasta odaklı çalışma prensibinden ödün vermeden ve tedavi sonrası takip sürecine sadık kalarak koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesine sadık ve bu konuda sektörün öncü kuruluşlardan birisidir. 

Walton Hotels ile Güvenli ve Konforlu Konaklama İmkanı

Harika manzarası ve etkileyici atmosferi ile misafirlerine rahat ve özel bir konaklama tecrübesi sunan Walton Hotels, popüler mekanlara, çarşıya, kafelere ve eğlence alanlarına kısa bir yürüyüş mesafesinde.

Sunulan İmkanlar ; Ücretsiz Wifi, Fitness Merkezi, Engelli Odası, Spa, Hamam, İş Merkezi, Otopark, Sıcak Kahvaltı, Aile Odası, Merkezi Konum, Oda Servisi, Çocuk Menüsü

VIP Karşılama Hizmeti ( Havalimanı Transferi )

Havalimanı yolcu karşılama ve transfer hizmetimizde, özel yolcu karşılama elemanımız sizi varış noktasında açıkça görülecek şekilde bir isim tabelasında adınız, soyadınız yazılı olarak bekliyor olacak ve sizi doğrudan otelinize teslim edecektir. Otelinize özel eşyalarınızı bırakıp bir süre dinlendikten sonra sağlık hizmeti alacağınız sağlık kurumuna ulaştırılacaksınız.

Dahil
  • Özel Ulaşım
  • Uzmanlaşmış İki Dilli Rehber
Hariç tutulan
  • İçki/Alkol
  • Kahvaltı
  • Öğle Yemeği
  • Akşam Yemeği

Yorum Yap

capt

Walton Hotels Pera

Konaklama Galerisi
Toplam Ücret 3499
Net Ücret 3499
içerik çekilecek

Paket Etiketleri

WhatsApp'tan Ulaş
Viber'den Ulaş
Telegram'dan Ulaş
Snapchat'den Ulaş
WhatsApp'tan Ulaş